RODO

 

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać kilka informacji:

Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Firmy aktywności w sieci, a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących w związku z RODO praw.

 

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest Biuro Rachunkowe Agnieszka Fiałek, Milena Pozorska S.C. znajdujące się przy ul. Klasztornej 21/2, 86-100 Świecie NIP:5592045877.

 

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Twoje dane przetwarzane są przez nas w celu świadczenia naszych usług zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2015 r. oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Jakie są Twoje prawa w stosunku do danych?

 

Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez właściciela firmy zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Właściciel firmy ma prawo dostępu do swoich danych, w celu ich weryfikacji, sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym,cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

 

https://www.cik.org.pl/biura/swiecie-975